Četrdurvju skapis 4 You by VOX

699.00

Apraksts

Skapja funkcionalitāte padara to lieliski piemērotu jebkuram  interjeram

4 YOU kolekcijas četrdurvju skapis ir veidots tā, lai pēc iespējas atvieglotu drēbju uzglabāšanas iespējas. Skapja funkcionalitāte padara to lieliski piemērotu jebkuram guļamistabas interjeram, ievērojot visas lietotāju  vajadzības.
4 YOU kolekcijas četrdurvju skapis aizstās atsevišķi stāvošus skapjus. Pārdomāti risinājumi un apslēptās funkcijas, palīdzēs maksimāli izmantot skapi.
Skapis ir pieejams divos augstumos: 206 cm un 241 cm. Augstākā variantā klāt nāks viens plaukts (5, nevis 4) un papildu plauktu virs atvilktnēm.
Lielākā daļa plauktu (izņemot augšējo) ir brīvi regulējami augstumā. Pateicoties tam, tu varat atvēlēt daudz vietas T-krekliem vai džemperiem, tik cik nepieciešams.
Skapis izgatavots no laminētas plātnes, kas spēj izturēt lielas slodzes. Materiāls ir izturīgs pret bojājumiem un skrāpējumiem, kā arī viegli ikdienā  kopjams.
Skapja bīdāmās durvis darbojās kā žalūzijas. Pateicoties tādām risinājumam, visas drēbes un aksesuāri vienmēr būs pa rokai.
Daudzveidīga telpa skapja iekšpusē ļaus ērti sakārtot apģērbus atbilstoši tavām vajadzībām. Visā skapja platumā atrodas drēbju stangas, uz kuras varēs pakarināt kreklus, kleitas, un citus apģērbus. Pārējās drēbes varēsi salikt plauktos.
Tu varēsi pielāgot plaukta augstumu virs atvilktnēm atbilstoši savām vajadzībām. Tas nodrošina ērtu piekļuvi rokassomiņām, mugursomām, vai kastītēm ar šallēm.
Augšējos plauktos varēs uzglabāt sezonas apģērbu un apavus. Tas būs arī piemērots priekšmetiem, kurus reti izmantojam.

Parametri:

  • Dziļums: 57 cm
  • Platums: 180 cm
  • Augstums: 206 cm vai 241 cm
  • Masa: 176.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu