Bufete Simple by VOX

419.00

Apraksts

Ekstras:

Nosakiet savu istabas dizaina stilu, izvēloties korpusa krāsu, durvis, rokturus un kāju veidu.

Bufetes interjers tiks veidots tieši korpusam izvēlētajā krāsā.
Arī bufetes iekšpusē esošo rokturu krāsa būs tāda pati kā rokturiem, kurus Jūs izvēlaties bufetes ārpusē.
Bufetei ir bīdāmās durvis ar Silent System. Pateicoties tiem, Jūs ietaupāt vietu un tajā pašā laikā varat viegli piekļūt visam bufetes saturam.
Bufete var darboties arī kā augsts televizora skapis – tad uz tā esošais televizors atradīsies galda augstumā.
Bufetei ir piektā kāja, kas nostiprina tās struktūru un padara to spējīgu izturēt lielas slodzes.
Bufetes iekšpusē ir divi nodalījumi- katrā ir viens regulējams plaukts.
Bufetes vidū ir 3 atvilktnes – katra ar Silent System. To apakša ir papildus nostiprināta, lai uzglabātu smagākus priekšmetus.
Simple bufeti var konfigurēt ar dažādiem apdares materiāliem. Var izvēlēties kvalitatīvus laminētus un krāsotus plātnes, kas apdarināti ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka un pelēkā buhete izgatavota no augstas kvalitātes laminētas plātnes (priekšējais korpuss). Melnā Simple bufete ir izgatavota no krāsota koka, kas pārklāta ar mīkstu pieskārienu matētu laku (priekšējais korpuss). Baltā bufete izgatavota no laminētas plātnes (korpuss) un ar soft touch matētu laku krāsotas koka (priekšpuse).

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad mēbeles tiek novietotas uz aizsargājošām kājām.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

MATERIĀLS
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Balts vai ozola pelēks korpuss – laminēta plāksne. Melns korpuss – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Pelēka vai ozola fasāde – laminēta plāksne. Balta vai melna priekšpuse – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, Koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.
Rokturi: metāla

IZMĒRI
Garums: 160 cm
Platums: 47 cm
Augstums: 68,5 cm

Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas, pievienojiet 1 cm augstumam un 9 cm, ja izvēlaties citas kājas.

Piezīme: bufetes cena var būt dārgāka viņa ir atkarīga no Jūsu izvēlētās krāsas / rokturiem un bufetes kājām pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par bufetes gala cenu, (bet ar citām kājām, rokturiem un krāsām bufetes max gala cena būs līdz 510 eur ar pvn).

Pasūtot bufeti komentārā varat atsāt kādas vēlaties krāsas un rokturus vai kājas.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bufete Simple by VOX”
Uz augšu